Jau izsenis Sv.Huberts tiek uzskatīts par mednieku patronu. Leģenda vēsta par kādu azartisku mednieku Hubertu, kuram reiz medībās parādījies briedis ar skaistiem ragiem un zeltītu spožu krustu starp tiem. Huberta suņi izbijušies, bet pats mednieks kopš tiem laikiem pievērsies kristīgai ticībai un kļuvis par mednieku patronu, atbalstot tos medniekus, kuri prot un var medīt kulturāli un ētiski.

Veikals "Huberts"  aicina iegriezties medniekus un makšķerniekus - gan profesionāļus, gan amatierus, jo piedāvātais sortiments ir tik aptverošs, ka nepieciešamo medībām vai makšķerēšanai atradīs it visi. Munīcija un ieroči, optika un apģērbs, laivas un makšķeres sākot no demokrātiskām sērijām līdz izcilām un ekskluzīvām.

Speciāla kategorija ir militārā stila apģērbs, kurš iekarojis interesi ne tikai mednieku un makšķernieku vidū, bet arī labi noder jauniešiem kā personīgā stila izpausme un ir valkājams ikdienā.

Īpašā veikala piedāvājuma klāstā ir ietverti suvenīri ar medībām un makšķerēšanai raksturīgu simboliku - piespraudes cepurēm, glāzes, krūzes, atklātnes, u.c. Un kas gan rūdītam medniekam vai makšķerniekam var sagādāt lielāku prieku jubilejā kā šādi suvenīri! 

Subscribe to newsletter