BGE Grils MINIMAX


#119632

 

BGE Grils MINIMAX

 

Lai gan Big Green Egg MiniMax grila modeļa izmērs nav tik iespaidīgs, lai ar to varētu palielīties, taču šī grila veiktspēja pilnībā kompensē šo trūkumu. MiniMax grils ir jaunākais Big Green Egg saimes loceklis un kompaktākais modelis.

 

Lai gan tas ir tikai par 7 cm augstāks nekā Big Green Egg Mini grila modelis, tam ir daudz lielāka gatavošanas platība, kas ir salīdzināma ar Big Green Egg Small grila modeli. Ar to Jums būs vairāk nekā pietiekami daudz vietas, lai pagatavotu ēdienu 4 līdz 6 personām. Turklāt, ja vēlaties, varat pagatavot maltītes turpat uz galda – tikai 50 cm augstais MiniMax grils ir ideāls galda modelis.

 

Šī keramiskais grils ir lieliski piemērots pat visgrandiozāko maltīšu pagatavošanai. Ja plānojat doties ceļā, Jums nav jābūt profesionālam svarcēlājam, lai paņemtu līdzi MiniMax grilu, jo tas sver tikai 35 kilogramus. Turklāt Big Green Egg grila pārnēsāšanas rāmis, kas ir iekļauts standarta komplektācijā, ļaus atvieglot šo procesu!

 

Big Green Egg MiniMax grila modelis ir bieži atrodams arī restorānos.


 

Cena: 1,195.00 €

Priekšrocības:

 

Šis ir Big Green Egg. Tas ir populārākais kamado grils, kurš ir izgatavots no augstākās kvalitātes keramikas. Mēs radām skaistas atmiņas kopš 1974. gada un turpināsim to darīt. Big Green Egg ir oriģināls. Mūžzaļais.

 

Unikāla keramika. Tā ir Big Green Egg keramika, kas atstaro siltumu, radot gaisa plūsmu, padarot sastāvdaļas un ēdienus īpaši maigus. Apvienojot seno japāņu kamado ar NASA revolucionāro keramikas tehnoloģiju, mēs iegūstam perfektu mūsdienu āra gatavošanas ierīci – Big Green Egg. Tai piemīt teicamas izolācijas īpašības, un tā var izturēt ekstremālas temperatūras un temperatūru svārstības.

 

Perfekta gaisa cirkulācija. Karstumu atstarojošā keramika un Big Green Egg forma ļauj gaisam ideāli cirkulēt grila iekšpusē, liekot ēdienam vienmērīgi gatavoties vēlamajā temperatūrā.

 

Ilgstpējīgs un ekonomisks. Teicamajai gaisa cirkulācijai ir papildu priekšrocība, jo karstais gaiss paliek grilā, un padara to ekonomisku lietošanā. Ogles degs ilgāk un radīs mazāk pelnu. Big Green Egg izceļās ne tikai ar ilgtspējīgu izmantošanu, tas arī sastāv no ilgtspējīgiem materiāliem.

 

Optimāla temperatūras kontrole. Big Green Egg grilā Jūs varat regulēt un uzturēt temperatūru diapazonā no 70° līdz 350°C pat tad, ja āra temperatūra ir krietni zem nulles. Pateicoties augstās kvalitātes siltumizolējošajai keramikai, ārējā temperatūra neietekmē temperatūru grila iekšpusē.

 

Izcila kvalitāte. Vairāk nekā 25 gadus mums ir ekskluzīva sadarbība ar “Dal-Tile” rūpnīcu Meksikā, kurā netiek ražots neviens cits kamado zīmols. Šis augstākās klases keramikas ražotājs ir ieguvis ISO 9001 UL sertifikāciju un tāpēc tas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Pirms Big Green Egg pamet rūpnīcu, tiek veikta pēdējā, ļoti rūpīgā pārbaude. 

 

Pateicoties mūsu sertificētajai rūpnīcai un pārbaudes procesam, mēs pilnībā atbalstām savu produktu un piedāvājam ierobežotu mūža garantiju visu grila keramikas detaļu materiāliem un konstrukcijai. Šī pārbaude ļauj mums garantēt, ka mūsu produkts ir augstākās kvalitātes un labākais šāda veida produkts. Ja kaut kas tomēr sabojājas, mēs piedāvājam teicamus garantijas noteikumus un augstākās klases servisu. Nepieciešamības gadījumā ir iespējams pasūtīt Jums vajadzīgo rezerves daļu.

 

Baudījums mūža garumā. Lieliskās konstrukcijas, ražošanas procesa un keramikas kombinācija padara Big Green Egg par ļoti izturīgu kamado ar ievērojami ilgāku kalpošanas laiku nekā līdzīgiem izstrādājumiem. To var uzkarsēt vismaz 100 000 reižu, nezaudējot tā kvalitāti, kas nozīmē, ka šis grils Jums kalpos visu mūžu, diendienā ļaujot pagatavot sastāvdaļas un ēdienus veselīgā veidā un iegūstot īpaši gardus rezultātus.

 

Bezgalīgas iespējas.  Līdzās grilēšanai, cepšanai, tvaicēšanai, cepšanai maisot un kūpināšanai Big Green Egg grils ir piemērots arī lielu gaļas gabalu vai smalku sastāvdaļu, piemēram, vēžveidīgo, mīkstmiešu un zivs filejas lēnai gatavošanai.

 

Pārdomāts un atpazīstams dizains. Un, visbeidzot, arī tā izskats ir diezgan iespaidīgs. Big Green Egg grilam ir pārsteidzoša forma un krāsa, kas padara to visnotaļ ikonisku.

 

Specifikācijas:

 

Ražots: ASV
Ražotājs: BIG GREEN EGG
Režģa diametrs (cm): 33
Gatavošanas virsma (cm²): 855
Augstums (cm): 50
Krāsa: Zaļa
Svars (kg): 35

 

Lai noskaidrotu par preču pieejamību veikalos, lūdzam zvanīt uz konkrētā veikala tālruni.

 

 

 

 

 

Vairāk informācijas...

 

Subscribe to newsletter